Dermatolog

DERMATOLOG
LEK. MAGDALENA FLISIUK

laryngolog Dęblin

Informacje ogólne - dr n. med. Magdalena Flisiuk:

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W 2007 roku ukończyłam Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego oraz uzyskałam tytuł lekarza medycyny estetycznej. W 2011 roku ukończyłam studia Doktoranckie w Katedrze i Klinice Chirurgi Urazowej i Medycyny Ratunkowej UM w Lublinie oraz uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych W 2013 roku uzyskałam tytuł specjalisty dermatologa wenerologa.

Od 2007 roku pracuję w Oddziale Dermatologii 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Lublinie, aktualnie na stanowisku zastępcy Ordynatora. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób skóry i jej przydatków. W kręgu szczególnych moich zainteresowań są medycyna estetyczna i przeciwstarzeniowa oraz laserochirugia i laseroterapia.

W 2019 roku uzyskałam tytuł specjalisty z dziedziny alergologii odbywając szkolenie w Wojskowym Instytucie Medycznym CSK MON w Warszawie oraz zdając wszystkie wymagane egzaminy.